Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Výsledky testovania na Covid-19 v Ludaniciach

GALÉRIA
Dátum: 25.01.2021
Autor: Starosta
Výsledky testovania na Covid-19 v Ludaniciach

Poďakovanie a vyhodnotenie testovania z 23.1.-24.1.:

Máme za sebou dva dni testovania na Covid-19 v našej obci. Môžeme skonštatovať, že samotné testovanie opäť prebehlo v poriadku. Touto formou by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí pomohli s prípravou celej akcie v našej obci a najmä zdravotníckemu personálu, DHZ Mýtna Nová Ves a dobrovoľníkom. Samotný priebeh testovania mal pokojný priebeh, vo všeobecnosti sa dlho nečakalo v rade, preto tiež ďakujeme aj Vám všetkým za trpezlivosť a spoluprácu.

 

V našej obci sme vykonali spolu 667 testov, 465 v sobotu a 202 v nedeľu (z toho 602 naši občania, 65 z iných obcí alebo bez trvalého pobytu v obci Ludanice), z toho 0 bolo s pozitívnym výsledkom.

Pre porovnanie uvádzame výsledky aj z predchádzajúcich testovaní na Covid-19 v našej obci:

- testovanie 7.11.-8.11. - 1 209 testov (z toho 857 naši občania, 352 z iných obcí), z toho 5 bolo s pozitívnym výsledkom,

- testovanie 31.10.-1.11. - 1 033 testov (z toho 844 naši občania, 189 z iných obcí), z toho 16 bolo s pozitívnym výsledkom.

 

I keď v tomto testovaní sa v našej obci nevyskytol žiaden pozitívne testovaný na Covid-19, všetkých ostatných i naďalej prosíme o zodpovedné dodržiavanie hygienických opatrení.

 

Menný zoznam ľudí, ktorí pracovali v mobilnom odberovom mieste Ludanice a ďakujeme im za spoluprácu pri testovaní:

Drahomíra Labudová, Alexandra Rybanská, Alica Kollárová, Viktória Matušíková, Lukáš Genšor, Emil Beník, Pavol Valent, Matej Valent, Martin Zelenák ml., Stanislav Gerhát, zamestnanci obce a ostatní nemenovaní dobrovoľníci.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.