Výzva na predkladanie projektových návrhov

Dátum: 26.01.2023
Výzva na predkladanie projektových návrhov

VÝZVA NA PREDKLADANIE PROJEKTOVÝCH NÁVRHOV - ŽIADOSTÍ O DOTÁCIU V RÁMCI OPATRENIA 1. A OPATRENIA 2. NÁSTROJA 1 LEADER Nitrianskeho samosprávneho kraja

Združenie mikroregiónu SVORNOSŤ oznamuje držiteľom regionálnej značky kvality PONITRIE a záujmovým a spoločenským organizáciám pôsobiacim v našej obci, že v spolupráci s Nitrianskym samosprávnym krajom dňa 23.01.2023 bola vyhlásená Výzva na predkladanie projektových návrhov - žiadostí o dotáciu na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a podporu činností združení a spolkov. Posledný termín na podanie žiadosti je 17.02.2023. Bližšie informácie sú zverejnené na webe www.mrsvornost.sk , prípadne mailom: info@mrsvornost.sk , alebo na telefónnom čísle 0917 306 453. Ak Vás informácia zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

MAS_Svornosť_plagát_2023