Predvianočná výzdoba

Dátum: 06.12.2020
Autor: Starosta
Predvianočná výzdoba

Predvianočnou výzdobou chceme skrášliť priestranstvá našej obce a prispieť k vytváraniu príjemnej predvianočnej atmosféry. Novinkou tento rok sú sane ťahané koňmi, v ktorých je sediaci Mikuláš s balíčkom. Na príprave a tvorbe tohto diela sa podieľalo nezištne viacero ľudí a úprimne ma teší vzájomná dobročinná spolupráca ľudí žijúcich v našej obci, výsledkom čoho je aj takéto pekné dielo. Srdečné poďakovanie vyjadrujem darcovi saní z okresu Stará Ľubovňa a ľudom, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomáhali pri vytváraní diela – Jarolím Vojtek, Jozef Jamrich, Harezníková Eva, Pavol Buday, Radovan Mikát, Ľudovít Šmíd, Vladimír Krajčovič a subjekty PD Ludanice, Stavebniny Ludanice, Biodegra.

Poďakovanie tiež patrí aj Simone a Henrichovi Nemcovým a Silvestrovi Budajovi za prípravu adventných vencov v obci.