Upratovanie chotára - poďakovanie

Dátum: 26.03.2022
Upratovanie chotára - poďakovanie

V sobotu 26.3. sme v spolupráci s Poľovníckym združením Ponitran Ludanice organizovali druhýkrát v obci akciu tohto typu s názvom jarné upratovanie chotára, kde sme sa zamerali na zber odpadkov popri cestách v chotári Ludaníc a Mýtnej Novej Vsi. Obrovské a srdečné poďakovanie patrí všetkým zúčastneným dobrovoľníkom a rodinám s deťmi. Títo všetci pomohli so zberom veľkého množstva odpadu z prírody a aj týmto aktívnym spôsobom prispeli k dobrej veci a prejavili záujem o životné prostredie okolo nás. Urobilo sa veľa dobrej práce, čo si veľmi vážime a ďakujeme každému jednému zúčastnenému.

Z prírody okolo obce sa vyzbieralo 1 490 kg odpadu.

Poďakovanie tiež patrí Poľovníckemu združeniu Ponitran Ludanice za spoluprácu pri organizácii a výborný guláš, spoločnosti Lidl Slovensko za finančnú podporu na občerstvenie účastníkov akcie a OFK Ludanice za zabezpečenie občerstvenia ku gulášu.