Trojkráľový nohejbalový turnaj

Dátum: 07.01.2023
Trojkráľový nohejbalový turnaj

Trojkráľový nohejbalový turnaj 2023

Trojkráľový nohejbalový turnaj patrí každoročne k prvým podujatiam organizovaným v novom roku. Rovnako tomu bolo i tento rok v našej obci, keď sa organizoval už 33. ročník. Turnaj s dlhoročnou tradíciou sa odohral za účasti deviatich tímov. Gratulujeme víťazom nohejbalového turnaja a ďakujeme všetkým zúčastneným hráčom a fanúšikom za prejavený záujem o toto tradičné podujatie.

Výsledky turnaja: 1. Modrí (Dočkalik, Dočkalik, Nemec); 2. Kalypso (Lacena, Lacena, Ďurina); 3. Juka (Rusnák, Košecký, Goga); 4. Choboti (Bačovský, Bačovský, Chobot); 5. Dorast (Nemec, Revaj, Balajka); 6. Dorast 2 (Kupec, Kmeťo, Stolár); 7. Juniori (Lacena, Košecký, Košecký); 8. BPB (Báleš, Grman, Uhlár); 9. Tím snov (Pidych, Michalík, Lonek).