Nový betlehem

Dátum: 24.12.2021
Nový betlehem

Vianočné prianie

Betlehem s postavami Svätej rodiny a troch kráľov je neoddeliteľnou súčasťou Vianoc. V priebehu vianočného obdobia bude aj v našej obci skrášľovať priestor pred kostolom nový betlehem.
Teší nás, že toto dielo oslovilo veľa ľudí a vzbudilo pozitívne reakcie. Nech je tento nový betlehem požehnaním pre celú obec a prináša potešenie veľa ľuďom. Srdečná vďaka patrí všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k tomuto krásnemu dielu.

Zároveň požehnané a pokojné prežitie Vianoc Vám všetkým prajú zamestnanci Obecného úradu, poslanci Obecného zastupiteľstva a starosta obce Ludanice.