Ocenenie pre JUDr. Karola Gerháta

Dátum: 05.06.2022
Ocenenie pre JUDr. Karola Gerháta

Medzi ocenenými bol aj náš rodák, p. poslanec JUDr. Karol Gerhát

Slávnostným zhromaždením v historických priestoroch Župného domu v Nitre si Nitriansky samosprávny kraj (NSK) pripomenul 20 rokov svojej existencie. Bol to dôvod nielen na bilancovanie, ale aj na symbolické ocenenie práce tých, ktorí sa významnou mierou zaslúžili o vznik samosprávneho kraja, či jeho úspešné fungovanie počas celých 20 rokov a všetkých doterajších volebných období.

Medzi ocenenými bol aj náš rodák, p. poslanec JUDr. Karol Gerhát, ktorý je vždy veľmi ochotný a nápomocný našej obci. Zároveň je aj najdlhšie slúžiacim poslancom, keďže je ako jediný poslancom NSK nepretržite od vzniku vyšších územných celkov v roku 2001.