Október - mesiac úcty k starším

Dátum: 24.10.2021
Október - mesiac úcty k starším

Október je mesiacom venovaným našim seniorom. Za bežných okolností by sme organizovali v kultúrnom dome program a posedenie pre našich seniorov, kde by sme sa mohli spoločne stretnúť. V súčasnej pandemickej situácii by takéto väčšie stretnutie seniorov v interiéri mohlo predstavovať určité riziká. Seniori si zaslúžia, aby sme im venovali pozornosť, lásku i úctu. Z tohto dôvodu obec Ludanice pripravila pre seniorov malú pozornosť – nákupnú tašku, magnetku, kalendár a poukážku v hodnote 10 €. Pevne veríme, že týmto krokom potešíme našich seniorov. Balíčky pre seniorov našej obce budú distribuované osobne v nadchádzajúcich dňoch.