Mikuláš v uliciach obce Ludanice a Mýtna Nová Ves

Dátum: 04.12.2021
Mikuláš v uliciach obce Ludanice a Mýtna Nová Ves

Mikuláš

Opäť aj tento rok Mikuláš neobišiel našu obec a prechádzal ulicami obce, aby potešil deti sladkým balíčkom. Sme veľmi radi, že Mikuláša ste očakávali pred vašimi príbytkami a bolo veľmi príjemné vidieť veľký počet detí, mladých i starších ľudí stojacich na uliciach a najmä úsmev na tvárach, ktorý im aj takouto formou mohol Mikuláš urobiť po roku opäť.

Veľké poďakovanie tiež patrí aj sponzorom, vďaka ktorým sme mohli spraviť pre deti balíčky ešte väčšie a štedrejšie, keďže okrem obce Ludanice a starostu obce finančne prispeli FOXYNET s.r.o. – Pavol Bajcar, EUROPA CARGO s.r.o. – Jarolín Vojtek, ROLOTRANS s.r.o. – Roland Mikát, INTERSTYLE Mýtna Nová Ves – Miroslav Fodora, MK Centrum Mýtna Nová Ves – Marián Knížat, AUTOMARŠ s.r.o. – Vladimír Maršala. Uvedeným spoločnostiam a osobám vyjadrujeme úprimné poďakovanie.