Stolní tenisti - Slovenský orol Ludanice "A" vyhrali 4. ligu

Dátum: 03.04.2022
Stolní tenisti - Slovenský orol Ludanice

Srdečne blahoželáme k tomuto úspechu.

V sobotu 2. apríla odohrali naši stolní tenisti - Slovenský orol Ludanice "A" svoj posledný zápas v 4. lige, ktorú bez prehry aj suverénne vyhrali, takže našu krásnu obec reprezentovali viac než dobre. Hráči a celé stolnotenisové hnutie združené okolo pána Jozefa Macka výhru v súťaži venujú kamarátovi Milošovi Žitňanskému s prianím a nádejou v uzdravenie.

Zagratulovať k tomuto úspechu a k postupu do 3. ligy boli našim stolným tenistom starosta obce Ludanice p. Matúš Dočkalik a poslanec OZ p. Andrej Štaffen. Obec Ludanice vždy rada podporí rôznu športovú činnosť v rámci našej samosprávy.