Rekonštrukcia Cintorínskej ulice a cesty k úradovni a potravinám v Mýtnej Novej Vsi

Tento týždeň sme zrealizovali rekonštrukciu Cintorínskej ulice v úseku od cintorína k železničnému priecestiu a v Mýtnej Novej Vsi cestu k úradovni a potravinám.

Táto cesta v Mýtnej Novej Vsi bola doposiaľ tvorená iba utlačeným štrkom, preto bolo žiaduce vytvoriť pevný asfaltový povrch. Rekonštruovaná cesta v Ludaniciach bola tiež v zlom stave a nový asfaltový koberec už bol potrebný. Tiež sú v našej obci aj ďalšie ulice, ktoré budú musieť byť v budúcnosti určite zrekonštruované. Pracujeme však na tom a snažíme sa, aby v budúcnosti bola aj v našej obci kanalizácia. Začíname od nuly a ideme krok po kroku. Z tohto dôvodu musíme brať aj do úvahy, ktorý úsek je vhodné opraviť a ktorý bude v prípade týchto prác podliehať výkopovým prácam, preto obnova bude vhodnejšia až neskôr. Pevne verím, že zrekonštruované úseky budú čo najdlhšie v takomto peknom stave.