Výsadba kvetov v obci

Verejné priestranstvá v našej obci, najmä v centrálnej časti, sú tvorené pomerne veľkými plochami, ktoré boli pokryté iba trávnatým porastom. Preto sme sa rozhodli vysadiť kvety v daných miestach centrálnej časti našej obce, ako je to bežnou súčasťou pekných miest a obcí na Slovensku i v Európe. Realizácia tohto zámeru vyvolala aj rôzne názory o zbytočnosti používať obecné prostriedky na tento účel. Z tohto dôvodu chcem upozorniť, že na tieto práce bolo použité minimum verejných prostriedkov a veľká väčšina bola financovaná sponzorsky. Osobne mi veľmi záleží, aby som mohol prispieť k rozvoju a posúvaniu našej obce vpred. Zároveň ďakujem ľuďom a organizáciám, ktorí nezištne pomohli s výsadbou, polievaním, okopávaním, prípadne podobnými prácami a aj takýmto spôsobom sa nám spolu darí rozvíjať dobrovoľnícku pomoc pri prácach v našej obci.