Predbežné informácie k plošnému testovaniu na ochorenie COVID-19 v našej obci

Vážení občania, poskytujeme Vám informácie ohľadom celoplošného testovania na ochorenie COVID-19 v našej obci, ktorými v súčasnom období disponujeme:
V zmysle rozhodnutia a nariadení Ministerstva obrany Slovenskej republiky bude v našej obci iba jedno odberné miesto, ktoré sa bude nachádzať na ploche pred kultúrnym domom v Ludaniciach.
Časový harmonogram príchodu občanov na odber bude zverejnený v najbližších dňoch, keď bude schválený prideleným pracovníkom ministerstva obrany.
Testovať sa bude v sobotu 31. októbra a v nedeľu 1. novembra.
Druhé kolo testovania bude o týždeň neskôr.
Podrobnejšie informácie vám budú oznámené v najbližších dňoch prostredníctvom obecného rozhlasu, facebookovej stránky, internetovej stránky obce a taktiež aj prostredníctvom informačných letákov, ktoré budú doručené do vašich poštových schránok.
Žiadame vás o trpezlivosť a porozumenie ohľadom celej organizácie celoplošného testovania na COVID-19. Ďakujeme