Informácie k plošnému testovaniu na ochorenie Covid-19 v našej obci

Vážení občania, prečítajte si nasledovný dôležitý oznam ohľadne celoplošného testovania na ochorenie COVID-19 v našej obci.

Odberné miesto v našej obci bude iba jedno pred kultúrnym domom v Ludaniciach pre celú obec.

Obyvatelia Mýtnej Novej Vsi na základe rozhodnutia Ministerstva obrany Slovenskej republiky pôjdu na testovanie do obce Kamanová.

Testovanie sa uskutoční v sobotu 31. októbra a v nedeľu 1. novembra v čase od 7.00 hod. do 21.30 hod.

Podrobný harmonogram testovania dostanete zajtra aj do vašich poštových schránok. Testovanie je rozdelené podľa ulíc, preto vás žiadame, aby ste sa snažili dodržať harmonogram testovania.

Všetky informácie ohľadom celoplošného testovania na COVID-19 sú na internetovej stránke, facebookovej stránke obce a taktiež vás budeme informovať aj prostredníctvom obecného rozhlasu.

Pripomíname, že zajtra t. j. v piatok 30. októbra v priebehu dňa vám bude doručený informačný leták s harmonogramom testovania v našej obci do vašich poštových schránok. Preto si preventívne kontrolujte svoje poštové schránky.

Harmonogram testovania a jednotlivé kroky súvisiace s testovaním sú uvedené v priložených súboroch.

Za pochopenie a porozumenie ďakujeme!

Harmonogram_na_testovanie_1

Harmonogram_na_testovanie_2