Informácie k II. kolu plošného testovania na ochorenie Covid-19 v našej obci

Vážení občania, prečítajte si nasledovný dôležitý oznam ohľadne II. kola plošného testovania na ochorenie COVID-19 v našej obci.

Odberné miesto v našej obci bude iba jedno pred kultúrnym domom v Ludaniciach pre celú obec.

Obyvatelia Mýtnej Novej Vsi na základe rozhodnutia Ministerstva obrany Slovenskej republiky pôjdu na testovanie do obce Kamanová.

Testovanie sa uskutoční v sobotu 7. novembra a v nedeľu 8. novembra v čase od 8.00 hod. do 19.30 hod.

Harmonogram ulíc zostáva rovnaký, aký bol v prvom kole testovania, iba celkový čas testovania je upravený od 8.00 hod. do 19.30 hod.

Všetky informácie ohľadne II. kola testovania na COVID-19 nájdete na internetovej stránke, facebookovej stránke obce a taktiež vás budeme informovať aj prostredníctvom obecného rozhlasu.

Za pochopenie a porozumenie ďakujeme.

Leták_Mýtna_Nová_Ves

Súbory na stiahnutie