II. kolo plošného testovania na ochorenie Covid-19 v obci Ludanice

Poďakovanie a vyhodnotenie testovania:

Máme za sebou ďalšie dva dni testovania na ochorenie Covid-19 v našej obci. Môžeme skonštatovať, že samotné testovanie opäť prebehlo v poriadku. Touto formou by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí pomohli s neľahkou prípravou celej akcie v našej obci a najmä dobrovoľníkom a zdravotníckemu personálu, ktorí sa dobrovoľne prihlásili pomôcť s realizáciou testovania, Ozbrojeným silám SR, Policajnému zboru SR a DHZ Mýtna Nová Ves. Samotný priebeh testovania mal pokojný priebeh, vo všeobecnosti sa dlho nečakalo v rade, preto tiež ďakujeme aj Vám všetkým za trpezlivosť, spoluprácu a dodržiavanie harmonogramu.

V našej obci sme vykonali 1 209 testov (z toho 857 naši občania, 352 z iných obcí), z toho 5 bolo s pozitívnym výsledkom.

Pozitívne testovaným občanom prajeme skoré uzdravenie a všetkých ostatných i naďalej prosíme o zodpovedné dodržiavanie hygienických opatrení.

Menný zoznam ľudí, ktorí pracovali v odbernom tíme a ďakujeme im za spoluprácu v II. kole testovania:

Martin Šiška, Ivan Pirťan, Drahomíra Labudová, Silvia Košecká, Alica Kollárová, Eliška Petráková, Viktória Matušíková, Lukáš Genšor, Emil Beník, Pavol Valent, Matej Valent, Dominik Urminský, Daniel Nedelka, Stanislav Gerhát, zamestnanci obce a ostatní nemenovaní dobrovoľníci.