Podujatie "Kvety z humna"

Dátum: 07.08.2023
Podujatie

Podujatie OZ Novejsa "Kvety z humna"

OZ Novejsa včera a dnes dňa 5.8.2023 usporiadalo výstavu kvetov pod názvom "Kvety z humna" v priestoroch úradovne v Mýtnej Novej Vsi. Za pomoc pri usporiadaní tohto podujatia ďakujeme pánovi starostovi Matúšovi Dočkalikovi, ako aj za jeho prítomnosť medzi nami. Pre deti bola pripravená opekačka a prezentácia strážcov prírody pri chránenej krajinnej oblasti Ponitrie s rôznymi hádankami o živote v prírode a balóny plnené héliom, čomu sa najviac potešili tí najmenší. Na podujatie prišli zastúpené všetky vekové kategórie a udiali sa tam krásne stretnutia našich občanov, ktorí sa veľa rokov nevideli. Všetci si pochutnali na výborných koláčoch, čo upiekli naši členovia a dobrovoľníci. Okrem špekačiek nechýbala tradičná slovenská pochúťka - chleba natretý bravčovou masťou a s cibuľou. Všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomáhali pri tomto veľmi úspešnom podujatí patrí VEĽKÉ POĎAKOVANIE.
Predsedníčka OZ Novejsa včera a dnes, Lýdia Kamensky