Vianočný stolnotenisový turnaj

Dátum: 24.12.2023
Vianočný stolnotenisový turnaj

V sobotu 23.12. sa uskutočnil 43. ročník vianočného stolnotenisového turnaja v Ludaniciach.
V dvoch skupinách súťažilo celkovo 17 hráčov.
V "A" skupine (registrovaní hráči) sa na stupňoch víťazov umiestnili na prvom mieste MUDr. 'Sali' Kazemi, na druhom Mgr. Andrej Kapusta a bronzovú priečku obsadil Bohumil Barát po nervydrásájucom zápase s Jurajom Bačovským.
V "B" skupine zvíťazil Miroslav Kijac, druhú priečku obsadil Marián Košecký a tretie miesto získal Peter Matušík.

Celkové výsledky:
Kategória A muži: 1. Kazemi Sali, 2. Kapusta Andrej, 3. Barát Bohumil, 4. Bačovský Juraj, 5. Krajčovič Dušan, 6. Krajčovič Oliver, 7. Košecký Rudolf, 8. Cifra Bohumil, 9. Gális Peter, 10. Kapusta Jozef
Kategória B muži: 1. Kijac Miroslav, 2. Košecký Marián, 3. Matušík Peter, 4. Kupec Jakub, 5. Matušik Erik, 6. Štaffen Andrej, 7. Ševčík Tomáš

Turnaj sa konal pod záštitou starostu obce Ludanice.
Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na budúcoročný turnaj.