Oznámenie o vyhlásenej Výzve na predkladanie žiadostí o dotáciu

SÚBOR
Dátum: 16.02.2024
Oznámenie o vyhlásenej Výzve na predkladanie žiadostí o dotáciu

VÝZVA NA PREDKLADANIE PROJEKTOVÝCH NÁVRHOV - ŽIADOSTÍ O DOTÁCIU V RÁMCI OPATRENIA 1. A OPATRENIA 2. NÁSTROJA 1 LEADER Nitrianskeho samosprávneho kraja na rok 2024.

Združenie mikroregiónu SVORNOSŤ oznamuje držiteľom regionálnej značky kvality PONITRIE a záujmovým a spoločenským organizáciám pôsobiacich v našej obci, že v spolupráci s Nitrianskym samosprávnym krajom bola dňa 12.2.2024 vyhlásená Výzva na predkladanie projektových návrhov – žiadostí o dotáciu na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a podporu činností združení a spolkov. Posledný termín na podanie žiadostí je 11.03.2024. Bližšie informácie sú zverejnené na webe www.mrsvornost.sk, prípadne mailom: info@mrsvornost.sk, alebo na telefónnom čísle: 0917 306 453.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Výzva NSK 2024 Veľkosť: 788.6 kB Formát: png Dátum: 16.2.2024